Masaże

Home

Masaże

Zobacz naszą ofertę wyjątkowych masaży o profesjonalnej jakości. Przykładowe masaże realizowane w gabinecie urody Agdar:

Masaż klasyczny

Masażem klasycznym nazywamy zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie.

Rezultaty:

Zapewnia wyjątkowe rozluźnienie mięśni poddawanych masażowi. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. To najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy, intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. replica rolex watches

Masaż antycellulitowy masaż bańką chińską

Nieoceniona jest moc baniek w kuracji antycellulitowej. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu

Rezultaty:

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. swiss replica Tag Heuer

Drenaż limfatyczny

Zabieg ma działanie oczyszczające i detoksykujące, usuwa z organizmu szkodliwe substancje. Jest on szczególnie zalecany podczas pierwszej fazy odchudzania, ponieważ toksyny są najczęściej zgromadzone w tkance tłuszczowej. Drenaż poprawia przemianę materii oraz stymuluje mikrocyrkulację. Doskonale wspomaga walkę z cellulitem.

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem polecanym przez lekarzy w przypadku żylaków, obrzęku nóg, rąk, mających związek z problemami zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Jest także zalecany dla osób mających problem z ciśnieniem oraz jest bardzo wskazany dla kobiet wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia.

Rezultaty:

Ma on za zadanie przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii, by w sposób naturalny poprzez organizm zostały one wydalone. Jest idealnym narzędziem przeciwdziałania cellulitowi. replica orologi

Masaż z peelingiem

Zabieg usuwający z powierzchni skóry martwe komórki naskórka, które powstają w naturalnym procesie regeneracji skóry co 28 dni. Peeling pomaga się ich pozbyć, odsłaniając jaśniejszą i zdrowszą skórę. Poprawia również mikrokrążenie.

Rezultaty:

Po jego użyciu skóra ma natychmiast ładniejszy koloryt i jest gładsza. Ponieważ peeling oczyszcza ją głębiej niż zwykłe mycie, jest lepiej przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kremach.

Masaż gorącymi kamieniami z elementami mauri i shiatsu

Masaż gorącymi kamieniami z elementami shiatsu i ma-uri to rewelacyjny zabieg odprężający i rozluźniający całe ciało.Odpowiednie techniki masażu powodują otwarcie się w cielemeridianów (kanałów energetycznych), co sprawia, że uzdrawiające siły organizmu zostają pobudzone. Gorące kamienie nie tylko poprawiają krążenie, ale też rozgrzewają zmęczone ciało. Shiatsu to japońska, a ma-uri – polinezyjska metoda leczniczego masażu.

Rezultaty:

Regeneracja organizmu, uspokojenie, pobudzenie krążenia krwi, uaktywnienie sił witalnych, odstresowanie, poprawa ogólnej kondycji fizycznej i samopoczucia.

Masaż z elementami mauri

Jest to polinezyjski masaż ciała, mający bardzo łagodny przebieg i znaczące działanie terapeutyczne.

Rezultaty:

Relaksuje, rozluźnia i wprowadza w stan równowagi fizycznej i emocjonalnej. Może być z powodzeniem stosowany u każdego niezależnie od wieku i schorzenia. Jest całkowicie bezpieczny także dla kobiet w ciąży.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje o cenie zabiegu oraz bezpłatną poradę profesjonalisty, który doradzi Ci, jakie zabiegi będą idealne dla Ciebie!