Zabiegi na twarz

Home

Zabiegi na twarz

Twoja cera wymaga wyjątkowej opieki. Zaufaj nam i wybierz jeden z wyjątkowych, profesjonalnych zabiegów.

Eksfoliacja kwasem migdałowym

Zabieg zalecany jest do każdego rodzaju skóry, również delikatnej i wrażliwej, skłonnej do trądziku różowatego oraz przebarwień. Antybakteryjne i depigmentujące działanie kwasu migdałowego już od lat wykorzystywane jest w medycynie w leczeniu takich problemów skórnych jak: trądzik, fotostarzenie, czy nieregularne przebarwienia. Jest substancją nietoksyczną i nie jest fotouczulający – może być stosowany o każdej porze roku

Rezultat

Formuła preparatu zawiera liczne substancję aktywne które poprzez intensywną regenerację, rewitalizują, nawilżają oraz odnawiają biologicznie skórę.

Mikrodermabrazja

Jest to metoda polegająca na ścieraniu zewnętrznych warstw skóry, przy pomocy mikronizowanych kryształów tlenku glinu. Proszek organiczny jest aplikowany pod ciśnieniem i podczas kontaktu ze skórą daje efekt “burzy piaskowej”, która ściera to co napotka na swojej drodze.

Rezultat

Już po pierwszym zabiegu skóra jest jaśniejsza, gładsza i miększa w dotyku.
Koloryt jest znacznie wyrównany. Zmniejsza się ilość widocznych zaskórników i wielkość porów. W przypadku głębszych zmian, satysfakcjonujący efekt jest osiągnięty już po kilku zabiegach.

Fale radiowe (monopolar)

Najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący częstotliwość radiową (energię elektromagnetyczną) z zakresu 0,5 MHz –1 MHz. Szczególnie polecany dla terapii odmładzających, gdzie wykorzystuje się dobroczynny wpływ przegrzania skóry właściwej i tkanki podskórnej. Fale radiowe rozgrzewają kolagen bez uszkodzenia naskórka.

Rezultat

Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry.

Wskazaniem jest likwidacja zmarszczek, ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Działa przyczynowo, a nie tylko na same objawy. Jest to również bardzo skuteczna metoda redukcji cellulitu i modelowania sylwetki.

Mezoterapia bezigłowa

Nieinwazyjny medyczny system do zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek.

Bezigłowa Mezoterapia jest bardzo dobrą, innowacyjną alternatywą do klasycznej mezoterapii. W Bezigłowej Mezoterapii wykorzystywane są specjalne krótkie impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki. Proces Aquaforezy wykorzystuje synergiczny efekt stymulacji laserowej, wpływu aktywnych substancji na tkankę głęboką, tonizacji mięśni oraz stymulacji limfatycznej.

Rezultat

Wyraźnie widoczne rezultaty liftujące, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa kolorytu i struktury skóry, pobudzenie procesów naprawczych w skórze.

Kwas kojowy

jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych substancji pozwalających zwalczyć problem nadmiernej pigmentacji – jego „magia” polega na potwierdzonym naukowo przechwytywaniu enzymu niezbędnego w procesie tworzenia melaniny.

Rezultat

Jego antybakteryjne i depigmentujące działanie już od lat wykorzystywane jest w medycynie w leczeniu takich problemów skórnych jak: trądzik, fotostarzenie, czy nieregularne przebarwienia. Jest substancją nietoksyczną i nie jest fotouczulający – może być stosowany o każdej porze roku!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje o cenie zabiegu oraz bezpłatną poradę profesjonalisty, który doradzi Ci, jakie zabiegi będą idealne dla Ciebie!