Zabiegi na ciało

Home

Zabiegi na ciało

Unikatowe i profesjonalne zabiegi na ciało. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Zabieg antycellulitowo-ujędrniający z zastosowaniem fal radiowych

Urządzenie działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając fibroplasty (komórki skóry), aby produkowały i regenerowały włókna kolagenowe. Spektakularnie pobudza pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. W efekcie poprawia się jakość, gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki, a nawet spłycają blizny.

Rezultaty:

Całkowicie bezpieczny zabieg falami radiowymi to zabieg skutecznie odwraca skutki starzenia. Fale radiowe wyszczuplają, redukują cellulit, ujędrniają skórę, powodują wzrost napięcia, i wygładzają zmarszczki.

Zabieg wyszczuplający (z masażem próżniowym)

W trakcie tego zabiegu zaciągając tłuszcz podskórny, urządzenie do masażu próżniowego wyszczupla, wykorzystując odbicie podciśnienia ssącego. Jest to rodzaj fizycznego działania przystosowanego do zabiegów na tkankę tłuszczową ułożonych w schematy, opartego na zasadach wykorzystania siły ssącej odbicia podciśnienia z zabiegowej głowicy poślizgowej.

Rezultaty:

Efektem jest wyszczuplenie, usunięcie stanów zapalnych, pobudzenie drenażu limfatycznego, poprawa rzeźby ciała, lifting, zmiękczenie skóry, poprawa płynności przepływu w naczyniach krwionośnych i wiele innych pozytywnych rezultatów.

Peelingi

Peeling to inaczej eksfoliacja lub złuszczanie, czyli usuwanie martwego naskórka. Ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować do lepszego wchłaniania kosmetyków. Pomaga on też zapobiegać trądzikowi i usuwać wrastające po depilacji włosy.

Rezultaty:

Peeling ciała oczyszcza skórę z martwych komórek, wygładza ją i zapobiega zastojom limfy, redukując obrzęki i usprawniając krążenie krwi. Jeżeli regularnie wykonujemy peeling ciała skóra zyskuje równy koloryt i jest lepiej przygotowana do przyjęcia składników aktywnych.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje o cenie zabiegu oraz bezpłatną poradę profesjonalisty, który doradzi Ci, jakie zabiegi będą idealne dla Ciebie!